Продукція -> Засоби ідентифікації - Вушні бирки

УкраїнськийРусскийEnglish
 Продукція -> Засоби ідентифікації
Вушні бирки

ПрАТ «КИЇВСЬКА ПОЛІГРАФІЧНА ФАБРИКА «ЗОРЯ» є єдиним в Україні виробником засобів ідентифікації тварин - пластикових вушних бирок для великої рогатої худоби, свиней, овець і кіз, що проводила лабораторні дослідження складу матеріалів та екологічних показників на відповідність вимогам ICAR.

Товариство гарантує якість продукції, що виготовляється, і застосовуваних матеріалів.

Якість матеріалу готової продукції підтверджена сертифікатом якості й аркушем безпеки виробника, а також висновком санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Матеріал не викликає подразнень й алергійних реакцій; є термостійким і морозостійким; стійкий до агресивних середовищ й ультрафіолетового впливу; має достатню міцність й еластичність; можливе застосовування у широкій кольоровій гаммі.

Висока якість виробництва забезпечується повним технологічним циклом виробництва; відповідністю вимогам технічних умов; довговічністю лазерного нанесення інформації; проведенням лабораторних випробувань.

Зручність застосування засобів ідентифікації полягає у швидкій і простій установці вушних бирок; легкому зчитуванні штрих-кодів; яскравому нанесенні інформації, що не стирається.

Безпека використання підвищується за рахунок неможливості повторного застосування засобів ідентифікації й неможливості видалення інформації на бирці.

Продукція виробляється в умовах, що відповідають вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001, якість нашої продукції підтверджено сертифікатом відповідності УКРСЕПРО.

Товариство нагороджено дипломом переможця рейтингу "Україна. Кращі підприємства".

В 2006 році Товариство стала фіналістом регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України".

У 2019 році міжнародна організація  ICAR підтвердила, що пластикова вушна бирка для великої рогатої худоби (машинозчитувальна) відповідає стандарту ICAR щодо складу матеріалів.

Бирка вушна складається з двох частин: вхідної та полої частин, які з'єднуються за допомогою аплікатора безпосередньо на вусі тварини. На обидві частини можливе лазерне нанесення ідентифікаційного номера або будь-якої іншої інформації.

Кольорова гамма:

синій, червоний, блакитний, зелений, рожевий, бірюзовий, жовтий (державний).

Birki.jpg

Бирка вушна для великої рогатої худоби

Розміри:

  • пола частина: 78х61 мм
  • вхідна частина: 61х61 мм

IMG_0038_2.jpg

Бирка вушна для свиней

Тип 1

Розміри:

  • пола частина: 58,5х57 мм
  • вхідна частина: Ø28 мм

IMG_0031_1.jpg

Тип 2

Розміри:

  • пола частина: Ø25-32 мм
  • вхідна частина: Ø25-30 мм

IMG_0027_1_1.jpg

Бирка вушна для кіз та овець

Розміри:

  • 90х10 мм

IMG_0030_1.jpgIMG_0037_1.jpg

 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision