Підприємство - Команда

УкраїнськийРусскийEnglish
 Підприємство
Команда

Наш колектив – це група професіоналів, які поєднані корпоративним духом. Першою та найбільш вагомою перевагою роботи працівників в нашій команді є те, що вони знаходять друзів-однодумців.

Ми намагаємось перетворювати відносини між людьми в дружнє спілкування, ми цінуємо своїх співробітників за те, що свій час та енергію вони віддають на благо процвітання підприємства. Ми цінуємо свою репутацію, піклуємося про суспільство та приймаємо участь в підвищенні його благополуччя.

Згуртованість колективу основана на загальних інтересах та бажанні досягти успіху – всім разом та кожен окремо. Кожен з нас – в своєму роді першовідкривач: для нас не буває подібних клієнтів та шаблонних рішень. Нас об’єднує прагнення шукати та знаходити ключі до конкретних людей та конкретних ситуацій.

Команда – це те, що неможливо створити штучно. Розвиваючи командну взаємодію, ми багато часу витрачаємо на індивідуальну роботу з учасниками команди. Виявляючи особисті якості співробітників, ми намагаємось об’єднати цілі та установки в єдину систему. Важливою рисою такої системи є особливість команди працювати без збоїв, швидко та якісно реагуючи на умови, що змінюються. При цьому нам вдається об’єднати десятки особистих цілей та мотивацій для досягнення цілей підприємства.

Учасники нашої команди можуть розраховувати не тільки на гідну матеріальну допомогу, але і на можливість професійного та особистого саморозвитку, отримання нових навичок та вмінь, напружену цікаву роботу, задоволення особистих амбіцій.

 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision