Робота у нас

УкраїнськийРусскийEnglish
Робота у нас

Підприємство створюють професіонали, які формують злагоджену й функціонуючу команду, орієнтовану на виконання місії й досягнення цілей підприємства.

Всі посади на підприємстві є необхідними на 100%. Рівність посад не заперечує наявності чіткої субординації й підпорядкування співробітників у рамках організаційної структури.

Ми розуміємо, що кожен співробітник має певну індивідуальність, і прагнемо найбільш ефективно використати й розвивати його сильні сторони. Нам потрібні особистості й люди, які хочуть ними стати.

Ми додаємо максимум зусиль для підвищення рівня кваліфікації й розвитку кожного співробітника підприємства за умови, що він цього прагне.

Ми намагаємося зробити умови для роботи кожного співробітника максимально комфортними: зручні меблі, сучасне устаткування й техніка, вентиляція, кондиціонування, освітлення - лише частина з напрямків поліпшення робітничого середовища.

Ми прагнемо створити атмосферу, у якій кожен співробітник може відчути моральну задоволеність, працюючи на підприємстві.

Ми визнаємо внесок кожного співробітника, високі результати його діяльності. Також, ми розуміємо, що винагорода повинна бути моральною і грошовою.

 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision