Управління якістю

УкраїнськийРусскийEnglish
Управління якістю

Для виготовлення якісної продукції та максимального задоволення побажань споживача на нашому підприємстві застосовується система управління якістю, яка передбачає дотримання:

  • якості виробництва;
  • якості управління.

Виробництво якісної продукції починається з визначення потреби споживача та внутрішніх можливостей підприємства. Після цього проводиться виготовлення та тестування дослідного зразка. Він проходить «польові» випробовування, що дає можливість нам отримати відповідь на запитання: «Чи відповідає наш продукт вимогам замовника?». Перед надходженням у продаж ми контролюємо якість серійної продукції.

Окрім контролю за виробництвом контроль якості на нашому підприємстві передбачає якість виконання своєї роботи кожним працівником. Чітке розмежування відповідальності, внутрішній контроль за системою якості, високі стандарти по відношенню до працівників та споживачів, дозволяють надавати послуги на високому рівні.

Постійна турбота про якість нашої продукції підтверджується впровадженою системою менеджменту якості у відповідності до стандарту ІSО 9001:2008.

 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision