УкраїнськийРусскийEnglish

Вітаю Вас!

Являючись керівником великого колективу підприємства, я хочу згадати багаторічний досвід наших старших працівників, а також енергію і працездатність молодих. За допомогою саме таких людей вже не одне покоління ПрАТ «КИЇВСЬКА ПОЛІГРАФІЧНА ФАБРИКА «ЗОРЯ» забезпечує своїх споживачів висококласною продукцією.

Якість нашої продукції гарантується відповідним технологічним обладнанням та налагодженою системою матеріально-технічного забезпечення виробництва. Цьому також сприяють професіональні знання співробітників, висока кваліфікація інженерно-технічних спеціалістів та робочих.

В основі багаторічного досвіду заводу в умовах ринку лежить наша стратегія, центром якої являється робота, спрямована на задоволення потреб споживачів. Секретом успіху фабрики є особливий підхід до наших працівників. В них ми виховуємо прагнення досягти особистих вершин. Вони розуміють, що орієнтація на добробут підприємства призводить до особистого процвітання.

Ми допомагаємо керівникам підрозділів відкрити в собі здатність розробляти свої методи роботи, найбільш ефективні в конкретній ситуації. Іншими словами, ми допомагаємо виробити здатність находити свій шлях до вирішення кожної нової проблеми та долати її швидко, ефективно та самостійно. не вказуючи конкретних правил та схем для роботи.

Голова правління,
Шевчук Костянтин Анатолійович
.

08.03.2024
Повідомлення про проведення річних загальних зборів 23.04.2024 дистанційно
20.04.2023
Про перейменування посади керівника Товариства
27.02.2023
Повідомлення про проведення річних загальних зборів 12.04.2023 дистанційно
 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision