Підприємство - Новини

УкраїнськийРусскийEnglish
 Підприємство
Новини
Архів новин: Чер 2005

21.06.2005

ВАТ «КПФ» «Зоря» на «Ярмарці вакансій»

21 червня працівники нашого підприємства прийняли участь в загальноміському інформаційному заході – виставці «Ярмарка вакансій». Головним організатором цієї події став Київський міський центр зайнятості. Дійство пройшло під девізом «Робочих місць багато – давайте працювати!».

Відкривали виставку міністр праці та соціальної політики України В’ячеслав Кириленко, заступник голови Київської міської держадміністрації Володимир Падалка, народні депутати Валерій Ярошенко та Тетяна Киселева. Даний захід широко освітлювався засобами масової інформації.

В міжнародному виставковому центрі зібралось більш ніж 100 компаній-учасників, котрі являються провідними роботодавцями. Ми пропонували працевлаштування та кар’єру молодим перспективним спеціалістам.

 

09.06.2005

Сучасні методи ідентифікації країн світу

Одним із найпопулярніших заходів серед сучасних методів, прийнятих у світі з ліквідації інфекцій, небезпечних для тварин і людей, є ідентифікація худоби й відстеження всього життя тварин до потрапляння їх на стіл споживачам.

Так, наприклад, крім традиційної ідентифікації тварин, що містить у собі прикріплення двох бирок на кожне вухо тварини, занесення всієї інформації про тварину в автоматизовану базу даних і видачу власникам відповідних документів, (така система прийнята всіма країнами Євросоюзу, і вводиться зараз в Україні), у світі останнім часом широко використовують ідентифікацію тварин за допомогою радіочастоти (електронна ідентифікація).

 

19.06.2005

Вимоги Європейського Співтовариства щодо запровадження системи ідентифікації і реєстрації тварин

… Тварин для торгівлі в рамках Співтовариства потрібно ідентифікувати відповідно до вимог норм Співтовариства і реєструвати таким чином, щоб можна було простежувати вихідне або транзитне господарство, центр чи організацію, і що до 1 січня 1993 року ці системи ідентифікації та реєстрації повинні бути поширені на переміщення тварин в рамках території кожної держави – члена (Директива Ради 90/425/ЄЄС від 26 червня 1990 року щодо ветеринарних і зоотехнічних перевірок, що застосовуються в торгівлі деякими живими тваринами і продуктами всередині Співтовариства з метою формування внутрішнього ринку)

… Для цілей швидкого та чіткого моніторингу для забезпечення здоров’я тварин на території кожної держави-члена мають бути створені комп’ютеризовані бази даних для запису кількості тварин, всіх господарств на її території та пересування тварин...

 
Архів новин 
РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру
2018           
2013           
2012           
2010           
2009           
2008         
2007       
2006           
2005           
 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision