Підприємство - Новини

УкраїнськийРусскийEnglish
 Підприємство
Новини
Архів новин: Гру 2008

09.12.2008

Участь у виставці "Фермер України"

12-14 листопада 2008 року ВАТ "Київська поліграфічна фабрика "Зоря" прийняла участь у V Міжнародному "АГРОФОРУМі – 2008» в рамках якого пройшла 11-а Універсальна агропромислова виставка "Фермер України".

За десять років свого існування фермерська виставка стала однією з найпомітніших та найпрестижніших агро подій в житті фермерів України, набула міжнародного значення завдяки співпраці з Міжнародним виставковим центром.

На цю виставку було запрошено велику кількість відвідувачів, переважна більшість яких керівники вищого та середнього рівня, фахівці, виробники сільгосппродукції, колективні, фермерські господарства, підприємства і організації, зайняті у харчовій, переробній та інших галузях економіки України.

Наша продукція зацікавила не тільки жителів України , а також Польщі та Білорусії. Ми провели переговори з фермерами Білорусії, саме вони були найбільш зацікавлені засобами ідентифікації тварин, адже в їхньому господарстві налічується велика кількість свиней та ВРХ.

Протягом виставки ми створювали атмосферу що сприяла спілкуванню не тільки з керівниками вищих рівнів а також з людьми які займаються розведенням тварин.

Такі виставки допомагають ВАТ КПФ «Зоря» знайти нові ринки збуту продукції, нових партнерів, та познайомитися з передовими досягненнями та технологіями у галузі сільського господарства.

 
Архів новин 
РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру
2018           
2013           
2012           
2010           
2009           
2008         
2007       
2006           
2005           
 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision