Підприємство - Новини

УкраїнськийРусскийEnglish
 Підприємство
Новини
Архів новин: Чер 2007

21.06.2007

Введення в експлуатацію виробничої лабораторії

З метою забезпечення контролю якості продукції у квітні 2007 року на підприємстві ВАТ "Київська поліграфічна фабрика "Зоря" введено в експлуатацію сертифіковану виробничу лабораторію. Її можливості забезпечують проведення температурних, кліматичних і механічних випробувань різних виробів і матеріалів.

Температурні й кліматичні випробування включають:

 • випробування зразків за допомогою нагрівання або охолодження;
 • випробування зразків за домомогою їхньої обробки вологим або сухим повітрям;
 • випробування зразків за допомогою їхнього опромінення;
 • випробування зразків за допомогою імітації дощу й т.д.

Механічні випробування включають:

 • випробування зразків методом постійного навантаження: застосування до зразка постійномого навантаження або проведення випробувань на розтягання або розрив до досягнення заданого значення деформації;
 • випробування зразків методом циклічного навантаження: збільшення навантаження від заданого значення до максимуму й повторне її зниження до початкової величини;
 • випробування зразків на розрив або руйнування.


Моделювання навколишнього середовища охоплює діапазон температури від -40 до 1800С та кліматичний діапазон від 10 до 950С. Проведення технічних випробувань надає можливість із високою точністю задавати навантаження й оперативно обробляти й зберігати результати вимірів при механічних випробуваннях зразків на розтягання та стискання, і не тільки.

Випробувальне та додаткове устаткування має метрологічне підтвердження та свідоцтво про проведення перевірки, відповідно до річного графіку.

 

18.06.2007

Участь у XIX Міжнародний виставці-ярмарку "АГРО - 2007"

12 – 16 червня 2007 року ВАТ «Київська поліграфічна фабрика «Зоря» приймала участь у XIX Міжнародний виставці-ярмарку "АГРО - 2007".

Виставка проходила в м. Києві на території Національного комплексу "Експоцентр України" (пр-т Академіка Глушкова, 1). Виставковий стенд ВАТ «КПФ «Зоря» знаходився у павільйоні №12, сектор 11-А.

КПФ «Зоря» представила свою продукцію -  засоби ідентифікації для тварин – бирки вушні для великої рогатої худоби, кіз/овець та свиней, а також аплікатори для кріплення бирок.

Загальна виставкова площа виставки склала приблизно 65 тис. кв.м, приблизна кількість учасників – 2 300 представників різних підприємств та організацій.

XIX Міжнародна виставка-ярмарок "АГРО - 2007" – найбільша сільськогосподарська виставка в Україні. Традиційно в рамках виставки пройшли:

 • VI Спеціалізована виставка тваринництва та ветеринарної медицини "ANIMAL'EX-2007";
 • IV Національна виставка конярства та кінного спорту «ЕквіСвіт-2007";
 • I Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства "FISHEXPO-2007";
 • ІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Грибна індустрія".
 
Архів новин 
РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру
2018           
2013           
2012           
2010           
2009           
2008         
2007       
2006           
2005           
 
© 2005 ВАТ "Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Developed by Deep Vision